Artilērijas 26
Artilērijas iela 26, Centra rajons, Rīga, LV-1001
53 570 - 179 990

Īpašuma apraksts

UZSĀKAM DZĪVOKĻU PĀRDOŠANU ARTILĒRIJAS 26. 3D tūres links pievienots zemāk - izstaigā dzīvokli, esot mājās.

Artilērijas 26 ir pilnībā renovēts mājas komplekss ar sakārtotu un labiekārtotu apkārtējo vidi tikai dažu metru attālumā no Ziedoņdārza ar sporta laukumu, bērnu rotaļu laukumiem, baseinu, strūklaku, kafejnīcu un suņu pastaigu laukumu.

Galvenā uzmanība projektā pievērsta augstai būvniecības un apdares kvalitātei. Ēkas renovācijā izmantoti tikai efektīvi un ekoloģiski celtniecības materiāli.

Dzīvokļos veikta pilna iekšējā apdare, sanmezgli aprīkoti ar ilgspējīgu, moderna dizaina santehniku un apdares materiāliem: vācu augstas kvalitātes virtuvēm “Leicht“ ar iebūvētu “Bosch“ tehniku, “Boen“ ozolkoka parkets, elektriski apsildāmas akmens masas flīzes vannas istabā, PAA vanna vai dušas kabīne, Hansgrohe santehnika, izlietnes ar ūdens maisītājiem.

Projekts paredz 16 dzīvokļus ar platību no 18m2 līdz 66m2.

Nākamajiem iedzīvotājiem būs iespēja izvēlēties sev piemērotāko risinājumu – studijas tipa dzīvokli ar vienu vai vairākām guļamistabām. Visi dzīvokļi būs pieejami ar pilnu apdari un iebūvētām virtuvēm, kā arī visu nepieciešamo sadzīves tehniku.

Mazo dzīvokļu īpašniekiem paredzēta profesionāla koplietošanas veļas mazgātava. Papildus katram dzīvoklim būs pieejama mantu glabātuve.

 

Istabu skaits: 1 - 4
Stāvu skaits: 4
Kopējā platība: 19.9 - 64.9 m²
Stāvvieta: Nav iekļauta

Dzīvokļu Pieejamība

Kontakti

Rezervē dzīvokli

LOGO_137 TŪRES

Virtuālās tūres.
Pieredze, kas atstāj iespaidu.

Mēs zinām – lai patiešām sajustu dzīvokli, ar foto galeriju un aprakstu nepietiek. Laipni lūgti 1 37 tūrē – 360° tūrē ar pārsteigumu!