Dzīvoklis
Pārdod
A.Čaka iela 72
Aleksandra Čaka iela 72
101700

Īpašuma apraksts

Tikko pēc kapitālā remonta izveidoti 4 jauni un moderni dzīvokļi, kurus vari izstaigāt virtuāli (links pievienots zemāk). Šobrīd pieejami vēl 3 dzīvokļi dažādās platībās. Visi dzīvokļi veidoti ar individuālu dizainu sadarbībā ar 1:37 Design Studio, kuri gatavi palīdzēt ar pilnu dzīvokļa mēbelēšanu par papildus maksu.

Viens no tiem ir 2-istabu dzīvoklis ar pelēku virtuvi un iebūvētu visu nepieciešamo sadzīves tehniku. Dzīvoklī ir virtuves zona, kas apvienota ar viesistabu, plašs koridors, kurā ir paredzēta vieta iebūvējamam skapim, guļamistaba un sanmezgls ar dušu. Visiem 4 dzīvokļiem ir viens kopējs, slēdzams gaitenis.

Māja ir četru stāvu mūra ēka, kas pilnībā renovēta, mainītas visas komunikācijas: stāvvadi, ūdens apgāde, elektrības pieslēgums, renovēta fasāde un kāpņu telpa. Mājai uzstādīts moderns lifts. Biezās mūra sienas nodrošina lielisku skaņas un siltumizolāciju. Ieeja ar koda atslēgu, ēkā tiek veikta video novērošana un pirms dzīvokļiem slēdzamas kāpņutelpas durvis. Pirmajā stāvā uzstādīta foto galerija.

Virtuve veidota pēc individuāla pasūtījuma un ar augstākās klases Electrolux A+++ sadzīves tehniku - cepeškrāns, plīts, ledusskapis ar saldētavu, nosūcējs, tektonīta izlietni no Franke. Ārdurvis ar ugunsdrošības sertifikātu. Jauni radiatori.

Dzīvokļa uzturēšanas izmaksas no 70 līdz 120 eur/mēnesī, atkarībā no sezonas un pašu patēriņa. Uzstādīti jauni ūdens, apkures un elektrības skaitītāji.

Zeme ir īpašuma sastāvā. Ir jauna inventarizācijas lieta, kas atbilst faktiskajam plānojumam.

Tieši blakus atrodas Ziedoņdārzs 6,37 hektārus liels parks ar zālieniem, alejām, cirptiem dzīvžogiem, strūklaku un bērnu rotaļu laukumiem un basketbola laukumiem. Lieliska vieta pastaigām ar suņiem. Tikpat tuvu ir Rīgas 6. vidusskola, kultūras koledža, praktiskās psiholoģijas augstskola un citas izglītības iestādes. Ērtu ikdienu padarīs tuvumā esošie veikali. Tuvumā vairāk nekā 10 dažādu sabiedrisko transportu pieturas ar iespēju nokļūt jebkurā Rīgas pusē. Dzīvokļi pieejami jau tagad.

Istabu skaits: 2
Guļamistabu skaits: 1
Vannasistabu skaits: 1
Kopējā platība: 42 m²
Stāvs: 2
Stāvvieta: Nav iekļauta

Kontakti

Pašreiz aģents nav pievienots. Nepieciešamības gadījumā sazinaties zvanot uz tel: +371 26137222
LOGO_137 TŪRES

Izmēģini virtuālo tūri.
Pieredze, kas atstāj iespaidu.

Mēs zinām – lai patiešām sajustu dzīvokli, ar foto galeriju un aprakstu nepietiek. Laipni lūgti 1 37 tūrē – 360° tūrē ar pārsteigumu!

Galerija