Latgales iela 140

Latgales iela 140, Rīga
Pārdod
Dzīvoklis

53000

Kopējā dzīvokļa cena

31

m

2

Kopējā dzīvokļa platība

2

Stāvs namā

1

Istabu skaits

1

Vannasistabu skaits

1

Guļamistabu skaits

Iespējams iegādāties

Stāvvieta

Īpašuma apraksts

Pārdod 1 - istabas studio tipa dzīvokli Latgales ielā 140.

Dzīvoklī ir studio tipa istaba, kas apvienota ar atvērtā tipa virtuvi, sanmezgls ar dušu un koridors. Logi vērsti uz iekšpagalmu, tādēļ nav dzirdami ielas trokšņi.

Lielisks investīciju objekts.

Pilnībā renovētā mūra mājā – uzstādītas jaunas komunikācijas, izremontēta kāpņu telpa, siltināta mājas fasāde, kā arī pilnībā izremontēts mājas pagrabs. Renovācijas procesā ēkai mainīts jumts un dzīvokļiem uzstādīti jauni kvalitatīvi 3 - pakešu logi.

Individuālie skaitītāji siltumam, ūdenim un elektrībai.

Iespējams iegādāties autostāvvietu slēgtā mājas pagalmā.

Lieliska lokācija - sabiedriskā transporta pietura pie mājas, dažu minūšu pastaigas attālumā tirdzniecības centrs Mols, parki, kā arī pavisam tuvu pilsētas centrs.

 

 

 

Plānojums

Plāns

Rezervē dzīvokli

LOGO_137 TŪRES

Virtuālās tūres.
Pieredze, kas atstāj iespaidu.

Mēs zinām – lai patiešām sajustu dzīvokli, ar foto galeriju un aprakstu nepietiek. Laipni lūgti 1 37 tūrē – 360° tūrē ar pārsteigumu!

Galerija