Iekārto sapņu dzīvokli!

Iekārto sapņu dzīvokli Laboratorijas 4

Lieliska iespēja izveidot savu sapņu dzīvokli Laboratorijas ielā 4. Iegādājies, pārplāno, pārveido un izveido mājīgu dizainu ģimenei vai īres dzīvoklim.

Tiek pārdoti dažāda izmēra dzīvokļi, platībās 30-67 m2. Pamatā tie ir vienas, divu vai trīs istabu dzīvokļi un lielāko daļu no tiem var bez raizēm pārveidot. Attiecīgi 1 istabas par 2 istabu dzīvokli, 2 istabu par kompaktu 3 istabu dzīvokli. Šādu iespēju realizēt piedāvā gan ēkas īpašnieki, gan 1 37 Design studio, gan tā tiek atstāta personīgo meistaru pārziņā.

Ēkas fasāde ir renovēta, atjaunotas kāpņu telpas, nomainītas visas komunikācijas labiekārtots pagalms un teritorija, bet dzīvokļi atstāti esošajā stāvoklī, ko iespējams apskatīt attēlos, spiežot šeit. Ar salīdzinoši nelieliem ieguldījumiem, izveido un iekārto sapņu dzīvokli, atjaunojot parketa grīdas, kamīnus, izvēloties gaumīgu virtuvi un vannas istabu.

Laboratorijas 4 ir lieliskā lokācijā, jo iela atrodas tuvu galvenajām, bet uz tās ikdienā ir mērena satiksmes plūsma. Pavisam netālu atrodas Ziedoņdārzs, Grīziņkalns, Centra spēļu laukums, kā arī ir plašas iespējas izmantot pilsētas infrastruktūru, interešu un izglītības iestādes, komercpakalpojumus.

Ilgi nedomā, jo vairāk kā puse dzīvokļu jau ir pārdoti vai rezervēti.

Apskati detalizētu PIEDĀVĀJUMU TE un sazinies ar mūsu aģenti Lindu Rāviču.

Dalies ar rakstu:

Jaunākie raksti