Jauni īpašumi Rīgā, centrā

Invest in Riga

1 37 Digital Agency piedāvājumam pievienojas jauni dzīvokļi, īpašumi Rīgā, centrā, piecu stāvu ēkā, ērtā lokācijā. Daudzdzīvokļu nams pašlaik tiek renovēts un sagatavots publiskai apskatei. Sazinies ar kādu no mūsu aģentiem, lai uzzinātu vairāk un rezervētu laiku apskatei.

Īpašumi Rīgā – ēka un dzīvokļi

Ēka pašlaik tiek renovēta, atrodas uz klusas ielas, nodrošinot mierīgu un ērtu ikdienas dzīvi Rīgas centrā. Dzīvokļi atrodas piecos stāvos un mājai tiks atjaunota fasāde, nomainīti stāvvadi un elektrības komunikācijas līdz dzīvokļiem, kā arī tiks uzstādīti siltuma skaitītāji, lai individuāli regulētu siltumu un kontrolētu izmaksas. Pagalmā tiks izbūvētas autostāvvietas ar elektrības pieslēgumu auto uzlādei.

Pašlaik pieejami 10 dzīvokļi ar izmēriem 41-77m2, 2-4 istabas. Dzīvokļu plānus un cenas iespējams apskatīt spiežot te: Dzīvokļi Rīgā.

Apkārtne

Dzīvokļu nams atrodas ērtā lokācijā, ar labi attīstītu infrastruktūru. Pie mājas iespējams novietot automašīnu bez maksas, sabiedriskais transports atrodas vien dažu minūšu gājienā. Tāpat netālu pieejamas skolas, bērnu dārzi, medicīnas iestādes, pārtikas un sadzīves preču veikali. Atrašanās vieta piemērota arī ģimenēm ar bērniem, jo pastaigas attālumā atrodas Šarlotes zaļais skvērs, nedaudz lielākiem bērniem un pieaugušajiem – sporta aktivitātes Olimpiskajā sporta centrā un tā apkārtnē.

Dzīvokļu nav daudz, tāpēc sazinies ar Lindu vai Mārtiņu, lai rezervētu laiku apskatei vai uzzinātu vairāk par projektu.

Dalies ar rakstu:

Jaunākie raksti