Dzīvokļi – Kr.Valdemāra ielā 72

Apartments Kr.Valdemara street 72, 137 Digital Agency

Piedāvājumā dzīvokļi Kr.Valdemāra ielā 72. Klusa iekšpagalma ēka ar plašiem plānojumiem, labiekārtotu teritoriju un iespēju iegādāties stāvvietu.

Valdemāra ielas dzīvokļi sastāv no 2 namiem. Abas ēkas pašlaik tiek renovētas un atrodas iekšpagalmā, kas dzīvokļiem piešķir īpašu sajūtu, ka atrodaties nedaudz nostāk no trokšņainās ielas, garāmgājējiem, pilsētas burzmas, joprojām atrodoties centrā. Pašlaik piedāvājam iegādei 10 dzīvokļus, ko iespējams apskatīt un rezervēt.

Plāns un dzīvokļi

Projektā būs 18 dzīvokļi četros stāvos ar dažādiem plānojumiem, kas sastāvēs no 1-5 istabām, diviem no astoņpadsmit tiks izbūvētas privātās terases.

Ēkām tiks atjaunota fasāde, mainīti stāvvadi, atjaunota kāpņutelpa, dzīvokļu ieejas durvis, elektrība līdz dzīvokļiem, izbūvētas stāvvietas, sakārtots iebraucamais ceļš, kā arī labiekārtota teritorija ap māju, izveidots neliels parciņš.

Tāpat arī dzīvokļos tiks nomainīti logi, uzlikti siltuma skaitītāji.

Apkārtne

Kr.Valdemāra 72 atrodas apmēram 10 minūšu gājienā un vien dažu minūšu braucienā no pilsētas centra. Sabiedriskā transporta pietura atrodas izejot cauri ēkas pagalmiem, apmēram 2 minūšu attālumā. Pavisam netālu ir Šarlotes zaļais skvērs, pastaigu vietas, pārtikas veikali un dažādas izklaides vietas. Lieliska lokācija lai mierīgā vietā izbaudītu pilsētas sniegtos labumus un baudītu centa priekšrocības.

Dzīvokļi piedāvājumā ir tādā stāvoklī, kādā tie ir pašlaik, ar iespēju saglabāt oriģinālās parketa grīdas, griestu rotājumus.

Ir iespēja iegādāties arī autostāvvietu.

Spied te, lai apskati arī citus mūsu piedāvātos namīpašumus.

Dalies ar rakstu:

Jaunākie raksti