1 37 taking care logo

Kvalitatīva, saimnieciski izdevīga namu apsaimniekošana un pārvaldīšana ar personīgu pieeju.

Mūsu vērtības ir savstarpēja sadarbība un līdzdalība, piedāvājot izdevīgāko piedāvājumu iedzīvotājiem.

Esam atvērti sadarbībai

Apsaimniekojam objektu atbilstoši katra klienta vēlmēm

Ātra un racionāla problēmu risināšana

Pilna spektra augstas klases kvalitatīva un saimnieciski izdevīga māju pārvaldīšana.

Apraksts

Esam sasniedzami un atsaucīgi. Iestājamies par sadarbību, atvērtu komunikāciju, kopēju ātru un racionālu problēmu risināšanu.

Pakalpojums iekļauj:

  • ēkas pārvaldīšanu (sniega tīrīšana no jumta ziemā, kodu atslēgu apkopes, spuldžu un lampiņu maiņa, zāles pļaušana vasaras sezonā, maināmo paklāju serviss u.c. nepieciešamos remontdarbus);
  • administrēšanu un lietvedību (rēķinu izrakstīšana, iedzīvotājiem pieejama web sistēma 137.lv ar aktuālo informāciju, rēķiniem, aptaujām, patēriņiem, skaitītāju rādījumu iesniegšana un cita informācija, savs – pretimnākošs mājas pārvaldnieks);
  • uzkrājuma fonda glabāšana un atskaites par tā izlietojumu;
  • palīdzība citos saimnieciskos darbos (santehnikas – veļas mašīnas, trauku mašīnas, dušas, jaucējkrāna, u.c. montāža un demontāža, elektroiekārtu atvienošana un pievienošana, kosmētiskie un lielāki dzīvokļa remonti, mēbeļu montāža un demontāža, u.c.).

Sadarbībā izstrādāsim piemērotāko piedāvājumu un iekļauto pakalpojumu klāstu, pēc jūsu vēlmēm, balstoties uz izmaksām un pieejamo budžetu! Standartā gatavi 3 veidu piedāvājumi – budžeta, Extra un Exclusive!

137 Digital Agency Nekustamie īpašumi Brīvības iela 95 lielisks interjera dizains.

Kontakti

Tavs pārvaldnieks

Ivars