LOGO_137 DIZAINS

Dizains, kas liks Tev aizsapņoties

1 37 Dizaina Studijas interjera dizaineri rūpējas par to, lai mūsu projekti būtu pārdomāti līdz smalkākajai detaļai. Piedāvājam aplūkot jaunākos 1 37 Dizaina Studijas darbus.

Tiekoties ieklausāmies Tavā vīzijā, vajadzībās un vēlmēs

Profesionāli dizaineri izstrādā un prezentē dizaina skices

Izstrādājam dizainu atbilstoši katra klienta vēlmēm

MŪSU JAUNĀKAIS DIZAINA PROJEKTS

Mūkusalas iela 56

1 37 Design Studio veidots interjera dizains sākot no plānošanas, būvniecības stadijas līdz pat gatavam dzīvoklim, kas iekārtots ar mēbelēm un iebūvētu virtuvi, santehniku Mūkusalas ielā 56, Rīgā.

PAVEIKTAIS

Jaunizbūvēts siltummezgls
Individuālie apkures skaitītāji katram dzīvoklim
Pilna iekšējā apdare
Iebūvēta virtuves tehnika
Moderna dizaina santehnika

Čaka iela 72

Šis bijis visilgākais remontiem līdz ar to arī viens no visizaicinošākajiem, bet izaicinājumi mūs dzen uz priekšu.

PAVEIKTAIS

Veikts kapitālais remonts četros dažādu izmēru un plānojumu dzīvokļos ar kopējo platību 160m2.  Virtuves veidotas pēc individuāla pasūtījuma, ar augstākās klases sadzīves tehniku. Saglabātas orģinālās ķieģeļu sienas un dzīvokļi aprīkoti ar kvalitatīvu santehniku un gaismekļiem.

Čaka iela 72 - 137 Digital Agency

Maskavas ielas rezidence

Esam avantūristi un iegādājāmies savu pirmo īpašumu “Maskačkā”, pirmskara laika mājā ar skaistām podiņu krāsnīm, kā jau pirmais projekts, tas aizņēma daudz laika, enerģijas un veiksmīgi apguvām nepieciešamās zināšanas, lai turpmāk šie projekti tiktu vadīti ātrāk un profesionālāk.

PAVEIKTAIS

Vienmēr vecajās ēkās cenšamies saglabāt visu iespējamo, kas ir glābjams, arī šis dzīvoklis nebija izņēmums, atjaunojām divas podiņu krāsnis, atjaunojām veco dēļu grīdu. Veiksmīgi tika apvienots modernais ar vēsturisko dizainu. Šāda tipa projekti vienmēr piesaista vairāk uzmanības nekā saucamais “Depo remonts”.

Čaka ielas dzīvokļi

Iegādājāmies 4 ķieģeļu sienas, kurās nebija nekā ne elektrības, ne ūdens, ne apkures sistēmas.

PAVEIKTAIS

Kopējā platība 160m², no kuriem tika sadalīti un izveidoti četri 2-istabu dzīvokļi platībā no 34m² – 48m², kas bija paredzēti izīrēšanai, ļoti veiksmīgi apvienojot funkcionālo plānojumu ar mūsdienīgu dizainu, īpašumam sniedz pievienoto vērtību, lai tas būtu likvīds.

Privātmājas Mārupē

Populārākajā privātmāju rajonā Mārupē izmēģinājām savus spēkus būvniecībā un uzbūvējām divas 1-stāvu privātmājas ar kopējo platību 137 m2. 

PAVEIKTAIS

Dizainā izmantoti tikai un vienīgi kvalitatīvākie apdares materiāli. Tāpat tika mainīts šakotnējais projekts, lai izveidotu augstos griestus – 6m. Mūsdienās privātmājas būvē funkcionāli izmantojamas, lai tās būtu ērtas un mūsdienu prasībām atbilstošas. Tāpat dizainā tika vērsta uzmanība uz katru sīkumu un liela daļa elementu tika pašu darināta.

No zemes iegādes brīža projekts tika pabeigts 1 gada laikā un nodots jau gala patērētāja rokās

Renovēts nams

Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29

Renovētajā Ģenerāļa Radziņa krastmalas namā, kas atrodas tikai dažu minūšu attālumā no Vecrīgas, ir 24 dzīvokļi. Ēka ir renovēta pilnībā, saglabājot oriģinālos elementus, bet apburošais skats uz Daugavu un tās promenādi šim projektam piešķir unikalitāti.

PAVEIKTAIS

  • Oriģinālās dēļu grīdas
  • Renovēti Ulmaņlaiku čuguna radiatori
  • Dizainā izcelti ķieģeļa atsegumi
  • Jauni stāvvadi un siltummezgls (gāzes apkures katls)
  • Uzstādīts jauns, kvalitatīvs jumta segums

Klusā centra “Penthaus”

Dzīvoklis tika pārdots Vācijas pilsonim, ekskluzīvajā projektā “J5”, Klusajā centrā. Tika iegādāts 3-stāvīgs 250m2 liels īpašums.

PAVEIKTAIS

Pēc klienta vēlmēm tika sagatavota tāmē, lai aprīkotu dzīvokli ar visu nepieciešamo un uzstādītu/sagataovotu – vannasistabu, virtuvi, kamīnu, mēbeles.