LOGO_137 DIZAINS

Dizains, kas liks Tev aizsapņoties

1 37 Dizaina Studijas interjera dizaineri rūpējas par to, lai mūsu projekti būtu pārdomāti līdz smalkākajai detaļai. Piedāvājam aplūkot jaunākos 1 37 Dizaina Studijas darbus.

Tiekoties ieklausāmies Tavā vīzijā, vajadzībās un vēlmēs

Profesionāli dizaineri izstrādā un prezentē dizaina skices

Izstrādājam dizainu atbilstoši katra klienta vēlmēm

Klusā centra “Penthaus”

Dzīvoklis tika pārdots Vācijas pilsonim, ekskluzīvajā projektā “J5”, Klusajā centrā. Tika iegādāts 3-stāvīgs 250m2 liels īpašums.

PAVEIKTAIS

Pēc klienta vēlmēm tika sagatavota tāmē, lai aprīkotu dzīvokli ar visu nepieciešamo un uzstādītu/sagataovotu – vannasistabu, virtuvi, kamīnu, mēbeles.

Renovēts nams

Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29

Renovētajā Ģenerāļa Radziņa krastmalas namā, kas atrodas tikai dažu minūšu attālumā no Vecrīgas, ir 24 dzīvokļi. Ēka ir renovēta pilnībā, saglabājot oriģinālos elementus, bet apburošais skats uz Daugavu un tās promenādi šim projektam piešķir unikalitāti.

PAVEIKTAIS

  • Oriģinālās dēļu grīdas
  • Renovēti Ulmaņlaiku čuguna radiatori
  • Dizainā izcelti ķieģeļa atsegumi
  • Jauni stāvvadi un siltummezgls (gāzes apkures katls)
  • Uzstādīts jauns, kvalitatīvs jumta segums

Privātmājas Mārupē

Populārākajā privātmāju rajonā Mārupē izmēģinājām savus spēkus būvniecībā un uzbūvējām divas 1-stāvu privātmājas ar kopējo platību 137 m2. 

PAVEIKTAIS

Dizainā izmantoti tikai un vienīgi kvalitatīvākie apdares materiāli. Tāpat tika mainīts šakotnējais projekts, lai izveidotu augstos griestus – 6m. Mūsdienās privātmājas būvē funkcionāli izmantojamas, lai tās būtu ērtas un mūsdienu prasībām atbilstošas. Tāpat dizainā tika vērsta uzmanība uz katru sīkumu un liela daļa elementu tika pašu darināta.

No zemes iegādes brīža projekts tika pabeigts 1 gada laikā un nodots jau gala patērētāja rokās

Čaka ielas dzīvokļi

Iegādājāmies 4 ķieģeļu sienas, kurās nebija nekā ne elektrības, ne ūdens, ne apkures sistēmas.

PAVEIKTAIS

Kopējā platība 160m², no kuriem tika sadalīti un izveidoti četri 2-istabu dzīvokļi platībā no 34m² – 48m², kas bija paredzēti izīrēšanai, ļoti veiksmīgi apvienojot funkcionālo plānojumu ar mūsdienīgu dizainu, īpašumam sniedz pievienoto vērtību, lai tas būtu likvīds.

Maskavas ielas rezidence

Esam avantūristi un iegādājāmies savu pirmo īpašumu “Maskačkā”, pirmskara laika mājā ar skaistām podiņu krāsnīm, kā jau pirmais projekts, tas aizņēma daudz laika, enerģijas un veiksmīgi apguvām nepieciešamās zināšanas, lai turpmāk šie projekti tiktu vadīti ātrāk un profesionālāk.

PAVEIKTAIS

Vienmēr vecajās ēkās cenšamies saglabāt visu iespējamo, kas ir glābjams, arī šis dzīvoklis nebija izņēmums, atjaunojām divas podiņu krāsnis, atjaunojām veco dēļu grīdu. Veiksmīgi tika apvienots modernais ar vēsturisko dizainu. Šāda tipa projekti vienmēr piesaista vairāk uzmanības nekā saucamais “Depo remonts”.