Par mums

1 37 misija ir nodrošināt vislabāko pieredzi un pilnu pakalpojuma klāstu – no pirmās konsultācijas līdz idejas īstenošanai. Palīdzēsim no pirmās dzīvokļa apskates līdz maģiskajam brīdim, kad saņemsiet savu jauno māju atslēgas.

People

1 37 vīzija ir izveidot platformu, kuras tehniskais nodrošinājums ļaus ar 3 klikšķiem rezervēt noskatīto īpašumu, kura apskati nodrošināsim automatizēti klientam ērtākajā laikā.

case

1 37 pielāgojas mūsdienu ātrajam dzīves ritmam, ietaupot laiku un radot jauna tipa nekustamo īpašumu mārketinga un pārdošanas kompāniju.

Mūsu piedāvātie pakalpojumi

Piedāvājam unikālu nekustamā īpašuma dizainu, savu ekspertīzi nekustamā īpašuma attīstīšanā un iespēju veikt ienesīgas investīcijas

LOGO_137 DIZAINS

Katram klientam nodrošinām īpašu pieeju, pievēršot rūpīgu uzmanību vissmalkākajām detaļām. Lielākā daļa no unikālajām mēbelēm un daļa no apgaismojuma objektiem ir mūsu izgatavotas.

LOGO_137 ATTĪSTĪŠANA

1 37 iegādājas dažādus nekustamos īpašumus un attīsta tos, lai tie kļūtu par īpašumiem ar pievienoto vērtību. Piedāvājam izveidot un realizēt biznesa projektus nekustamā īpašuma īpašniekiem.

LOGO_137 INVESTĪCIJAS

1 37 piedāvā iegādāties dažādus īpašumus ar konkrētu ienesīgumu, dažādām riska pakāpēm un atdevi.

Mūsu aģenti

Linda
Linda
Rāviča
Aģente
Strādā pārdošanā jau kopš 2018.gada. Vienmēr pamana visas detaļas un nepalaiž garām nevienu niansi. Gatava visiem izaicinājumiem, lai sasniegtu izvirzītos mērķus! Neilgā laikā pierādījusi sevi kā veiksmīgu aģentu, kurš var darboties gan komandā, gan individuāli.
Laura
Laura
Aģente
Arco real estate pārdošanas nodaļas aģente no 2017. gada, TOP 3 pārdošanas aģente, kopējais pārdotais portfelis 24 mēnešos - 1,9 mlj. EUR.
Martins
Mārtiņš
Pārdošanas nodaļas vadītājs
Top3 klientu novērtētākais aģents 2022. gadā. 7 gadu pieredze nozarē un klasisku pieeju komunikācijā. Darbi runā skaļāk par vārdiem. Pārdošanas portfelis pēdējo 2 gadu laikā - 4 miljoni €. LANĪDA biedrs.
dzintars
Dzintars
Bērziņš
1 37 vadītājs
10 gadu pieredze nekustamo īpašumu tirgū, 5 gadus vadījis Arco Real Estate īres nodaļu, izveidojot spēcīgāko īres nodaļu Arco Real Estate un ar komandu uzstādot Latvijas rekords 2018. gadā, veicot 287 darījumus. Pēdējo 12 mēnešu laikā pārdotā portfeļa kopsumma – 3,4 mlj EUR.